Decorvita
banner image
HAKKIMIZDA

DECORVİTA MİMARLIK

numbers photo
87 BİTİRİLEN PROJE 80 MUTLU MÜŞTERİ 10 YILLIK TECRÜBE 3 ÖDÜLLÜ PROJE
HOŞ GELDİNİZ

Estetik değerleri koruyoruz.

Mimarlık ve tasarım tutkumuzla, her projeyi bir öykü gibi ele alıyor ve bu öyküyü sizinle birlikte yazıyoruz. Her birimiz, DECORVİTA'nın bir parçası olarak, yaratıcılığımızı, uzmanlığımızı ve özverimizi projelerimize katıyoruz..


BİZ KİMİZ

Biz, DECORVİTA ailesiyiz. İşimiz sadece mekanlar inşa etmek ve tasarlamak değil, aynı zamanda hayalleri gerçeğe dönüştürmek, yaşam alanlarınızı özel kılmak ve her detayda estetik ile işlevi birleştirmek. Her birimiz, kendi alanında uzmanlaşmış, tutkulu ve yenilikçi bir ekibin parçası olarak, her projede bir iz bırakmaya kararlıyız.


VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ

DECORVİTA olarak bizim vizyonumuz, her müşterimizin hayalini gerçekleştirmek ve projelerimizle topluma değer katmaktır. Misyonumuz ise, sadece mimari değil, aynı zamanda insan odaklı, sürdürülebilir ve etkileyici tasarımlarla geleceği inşa etmektir.


NEDEN BİZ

Çünkü biz, sadece bir mimari firmadan daha fazlasıyız. Sizinle birlikte çalışmak, ortak bir vizyonu paylaşmak ve her aşamada sizin için en iyi sonuçları elde etmek istiyoruz. DECORVİTA olarak, işimizi seviyor, her projeye bir tutku ve özveri katıyoruz.

middle-banner image
HİZMET AŞAMALARI

Hayallerinizi tasarlıyoruz.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Sizleri önemsiyoruz.

DECORVİTA' nın harika bir modelleme zevki var. Tasarım benim beklentilerimin üzerinde bir sonuç verdi. Renk kullanımlarını da çok beğendim.

Haluk ERKAN

DECORVİTA ekibiyle çalışmak harikaydı! Hayalimdeki tasarımı tam anlamıyla anladılar ve muazzam bir iş çıkardılar. Profesyonellikleri ve özverileri beni etkiledi.

Zehra KADIOĞLU

Projede gösterdikleri özen, profesyonellikleri ve hızları beni etkiledi. Her aşamada samimi iletişimleriyle güven veren bir ekip. Kesinlikle başarılı bir işbirliği oldu, teşekkür ederim!"

Anıl SEHRİVAR

Projemizdeki estetik detaylara verdikleri önem sayesinde, hayal ettiğimiz mekanı elde ettik. aynı zamanda müşteri memnuniyeti konusunda da birinci sınıf bir hizmet sunuyor. Teşekkür ederim!"

Sinem ÖZKAYA